O Nas

Clean-Max to firma sprzątająca działająca na terenie Polski. Z pieczołowitością i starannością dbamy o potrzeby naszych klientów już od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w sprzątaniu średnich i dużych powierzchni – zarówno wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Wśród naszych klientów są różnego rodzaju instytucje, urzędy i firmy.

Na jakość i terminowość naszych usług składa się szereg czynników:

Stabilny zespół kompetentnych pracowników
Nie korzystamy z usług podwykonawców, ale zatrudniamy własnych pracowników, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością wykonywanych usług. Dbamy o naszych pracowników – są oni godnie wynagradzani, mają umowy o pracę, regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, otrzymują schludne stroje robocze – dzięki czemu możemy liczyć na ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Świetnie prosperujący dział logistyczny
O ile nasi pracownicy stanowią serce firmy, o tyle dział logistyczny jest jej mózgiem. Bez planowania poszczególnych działań, tworzenia harmonogramów, kalendarzy, nadzorowania zakupów, konserwacji sprzętu oraz utrzymywania skutecznego przepływu informacji pomiędzy różnymi działami nasza firma nie mogłaby się pochwalić stuprocentową punktualnością, jeżeli chodzi o realizowanie zarówno mniejszych, jak i większych zleceń. Dzięki naszemu nieocenionemu działowi logistycznemu możemy się chwalić. I robimy to!

Stała kadra przypisana do sprzątania Twojej powierzchni
Twoje obiekty będą sprzątane stale przez te same osoby, czyli takie, które będą znać sprzątaną powierzchnie jak własną kieszeń, będą wiedziały, jaka jest jej specyfika i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Efektem jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług

Systematyczne kontrolowanie jakości sprzątania
Do każdego obiektu obsługiwanego przez firmę Clean-max przypisany jest koordynator odpowiedzialny za kontrolę sprzątanych powierzchni. Dodatkowo regularnie przeprowadzamy badanie ankietowe dotyczące zadowolenia z jakości wykonywanych usług. Wszelkie ewentualne usterki i niedociągnięcia zauważone przez ankietowanych są natychmiast korygowane.

Kompleksowość usług i dostosowywanie się do oczekiwań klienta
Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem. Pracownicy firmy również ubiorem dostosowują się do standardów firmy, w której sprzątają. Dzięki kompleksowości i elastyczności firma Clean-max jest w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom dotyczącym sprzątania.

Świadomość tego, że naszym celem jest ułatwianie życia klientom
Sprzątanie może wydawać się prostą czynnością niewymagającą szczególnych umiejętności. My – dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu – wiemy, że wcale tak nie jest. Sprzątanie wymaga skrupulatności, siły fizycznej, poczucia estetyki, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, a często także empatii. Wiemy, że nasi klienci zatrudniają nas po to, aby mieć więcej czasu na realizację własnych celów. A my chcemy Wam to ułatwić. Wybierając firmę Clean-max, nie będziesz musiał już więcej myśleć o sprzątaniu, My zajmiemy się wszystkim.

Najlepiej o jakości świadczonych przez nas usług mówią nasi klienci. Zachęcamy do zapoznania się z ich rekomendacjami.

Optymalizacja kosztów sprzątania

x
Call Now Button